06 Şubat 2014

Garanti Bankası Bonuscard Üyelik Aidatını İptalini İstiyorum!

Bu ayki faturamda üyelik aidatı altında 69 tl fatura kesilmiş. Garanti Bankası Müşteri hizmetlerini aradığımda kartımın çok özel bir kart olduğunu anlattılar ve ben bu kartı 8 yıldır kullanıyorum. İlk defa böyle birşey duydum. Hemen kartımı iptal ettirdim ve bu aidatı ödemeyeceğimi bildirdim. Gerekirse tüketici mahkemesine de başvuracağım.

Abdullah 111 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah11 Şubat 2014

    Garanti Bankası Yetkilisi arkadaşım. Bana zırvaladıklarını mail atma. Atıyorsanda yanıtlayabileceğim mailden at. Yada burdan yaz. Ben asistan otopark hizmeti almak istemiyorum. Bu özellikleri ekleyerek aidatı ödetme kılıfı üretmeyin!

  • Abdullah09 Şubat 2014

    Şimdiye kadar bu konuda kimse benimle iletişime geçmedi!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Abdullah K.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön