11 Şubat 2014 #2288761

Garanti Bankası Bonuscard' a Yıllık Üyelik Ücreti Aldı, İadesini istiyorum!

835**17 müşteri no'lu Garanti Bankası müşterisiyim. 31.01.2014 tarihli ekstreme 69 tl yıllık üyelik ücreti yansıtıldığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım, "Uzun yıllar Garanti Bankası müşterisiyim, taksitli borçlarımı bile vadesinden önce kapatıyorum, bu ücretin iadesini istiyorum dedim.


Bana 20 tl bonus verebiliriz başka bir şey yapamayız" dediler, kabul etmedim. Ücretin iadesini talep ediyorum, aksi taktirde resmi yollara başvuruda bulunacağım, gerekirse kartımı kapattıracağım.

Ömer 90 Okunma

Cevaplar

  • Ömer15 Şubat 2014

    Çözüm bulamadığı için artık Garanti Bankası ile çalışmıyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Ömer Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön