27 Ocak 2014 #2258062

Garanti Bankası Bonusa Özel!

Bugün az önce Bonusa Özel adı altında telime mesaj geldi. Gelen mesajda sayın müşterimiz 2013 yılı para puanlarınızın toplamı 200 tl`ye ulaşmıştır. Biriken punalarınızını aktifleştirmek için son gün 021291***0 yazılı mesaj geldi. Bu tür mesajlar sürekli geliyor. Garanti Bankası'ndan mı geliyor başka yerden mi geliyor anlayamadım, gitti zaten son günlerde yanıtıcılık iyi arttı. Buna açıklık getirilsin istiyorum, şikayetçiyim.

Birol 149 Okunma

Cevaplar

  • Birol05 Şubat 2014

    Bu Bankanın kartını kullanan arkadaşdar, bonusa özel adı altında mesaj gelirse bunun Garanti Bankası ile bir alakası yoktur bu bir yanıltmacadan ibarettir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Birol E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön