05 Mart 2016

Garanti Bankası Bonus Yatmadı!

***1410 no.lu telefonuma 12 Şubat 2016 tarihinde gelen SMS ile 12-15 Şubat 2016 tarihleri arasında toplam 300 TL harcamaya 20 TL Bonus verileceği yazıyordu. Kampanyaya Bonus Flaş üzerinden katıldım ve belirtilen harcamayı yaptım. Fakat 20 TL Bonus kartıma yatırılmadı.


Çağrı merkezinden 3 defa kayıt bıraktım. Gelen cevaplarda; cep telefonumdan kampanyaya katılım SMS'i göndermemişim, puan o nedenle yatmıyormuş. Ama kampanya şartlarını bir zahmet okusalar kampanyaya Bonus Flash üzerinden katılım sağlanabileceğinin yazdığını ve benim de Bonus flaş üzerinden kampanyaya katıldığımı göreceklerdi.


Açılan diğer kayda ise; kampanya sadece SMS gönderilen müşterilere özel olduğu cevabı verilmiş. Ama benim cep telefonuma kampanya SMS'i zaten gelmişti. Anlaşılan o ki; açtırdığımız kayıtları değerlendiren birim ne kampanya şartlarından ne de kimlere SMS gönderildiğinden bihaber.

Bilal 295 Okunma

Cevaplar

  • Bilal08 Mart 2016

    Cevap yazmışsınız ama ne arayan var ne soran.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Bilal A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön