07 Mayıs 2013 #1784300

Garanti Bankası Bonus Yanıltmacası!

12 ay boyunca aylık 1000tl ekstre sözüme 119tl bonus aldım, fakat müşteri temsilcisi, devam eden taksitlerimin de dahil olduğunu söyledi fakat bana verilen bu bilgi yanlışmış, kural ihlali yaptığım söylendi ve ekstreme 119 tl yansıtıldı, haklı müşteri hattını aradım, ses kayıtları dinlendi ve haklı bulundum.


119tl'yi iade etmedikleri gibi bir de "yeniden 12 ay sözünüze bonus kampanyasına dahil olun" diyorlar. haklı bulunduğum halde 119 tl'mi iade etmiyorlar, beni yanıltan garanti bankasından şikayetçiyim!

Umut 65 Okunma

Cevaplar

  • Umut25 Mayıs 2013

    Konu hakkinda hala bilgilendirme yapilmadi galiba hala degerlendiriyorlar ya da konuyu kendi haline biraktilar yani sallamiyorlar

  • Umut09 Mayıs 2013

    garanti bankasindan gelen yanit; "kural ihlalini iptal etmemiz icin talimatiniz dogrultusunda kaldiginiz yerden devam etmeniz gerekiyor, ancak baslangictaki sartlarda degil, size ilettigimiz yeni kosullar gecerli olmak kaydiyla". ben zaten en basta bana soylenen kosullara istinaden kampanyaya katilmistim, simdiki kosullari neden kabul etmek zorunda birakiliyorum? yani garanti bankasi problemi cozmedi!

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön