05 Nisan 2013 #1726085

Garanti Bankası Bonus Yanıltmacası!

GittiGidiyor'da Bonusa özel 250 TL ve üzeri alışverişlerde %10 bonus Kampanyası nedeniyle yaptığım alışveriş arkasından kartıma yatırılması vaad edilen 100 TL yatırılmadı. Yapılan açıklama sanal kartların kampanya dışında olması olarak gösterildi.


Garanti Bankası, sanal alışverişlerde kullanılmak üzere sunduğu hizmet nedeniyle müşterisini cezalandırırken, müşterilerini kart bilgilerini ifşa etmek üzere teşvik de ediyor!Böylesine bir kampanya yarattıkları için Garanti Bankasını ve ortak olduğu için GittiGidiyor. com yönetimini tebrik ederim.

Mahmut 75 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut06 Nisan 2013

    Sayın yetkili, Kuralları tekrar hatırlatmanız nedeniyle teşekkür ederim. Ancak bana vermiş olduğunuz yanıt kendi siteniz üzerinden yaptığınız BONUS Sanal kart tanıtımı ile çelişmektedir. İlgili kampanya kapsamında yaptığınız açıklama şöyle: Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Visa, Flexi, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus dahildir. Bonus Sanal Card’ınız Bonus Card’ınıza bağlı bir ek kart olarak oluşturulur. (http://eticaret.garanti.com.tr/Bonus-Sanal-Kredi-Karti.aspx) Ek kart olarak tanımlanan ve Garanti bankası tarafından güvenli alışverişi amacıyla hizmete sunulan sanal kartın ilgili kampanya kapsamına neden dahil edilmediği konusunda, kampanyaya katılmış ve mağdur olmuş bir müşteriniz olarak beni bilgilendirmenizi rica ediyorum.

  • Mahmut06 Nisan 2013

    Bonus Sanal Kredi Kartı Son güncelleme: 13.10.2008 00:00:00 İnternet’te Alışveriş Yaparken Bonus Kazanmaya Devam Edin Bonus Sanal Card, İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde güvenle kullanabileceğiniz, limitini sizin belirlediğiniz bonus kazandıran ve bonuslarınızla bedava alışveriş yapabileceğiniz sanal bir kredi kartıdır. Bonus Sanal Card ücretsizdir. Nasıl Kazandırır? İnternet üzerinden yapacağınız tüm yurtiçi ve yurt dışı harcamalarınızda Bonus Sanal Card’ınızı kullanabilirsiniz, üstelik bol bol bonus kazanırsınız. Sayın yetkili, Kuralları tekrar hatırlatmanız nedeniyle teşekkür ederim. Ancak bana vermiş olduğunuz yanıt kendi siteniz üzerinden yaptığınız BONUS Sanal kart tanıtımı ile çelişmektedir. İlgili kampanya kapsamında yaptığınız açıklama şöyle: Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Visa, Flexi, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus dahildir. Bonus Sanal Card’ınız Bonus Card’ınıza bağlı bir ek kart olarak oluşturulur. (http://eticaret.garanti.com.tr/Bonus-Sanal-Kredi-Karti.aspx) Ek kart olarak tanımlanan ve Garanti bankası tarafından güvenli alışverişi amacıyla hizmete sunulan sanal kartın ilgili kampanya kapsamına neden dahil edilmediği konusunda, kampanyaya katılmış ve mağdur olmuş bir müşteriniz olarak beni bilgilendirmenizi rica ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön