19 Şubat 2014

Garanti Bankası Bonus Puanları

Belli bir miktar alışveriş karşılığında 20 TL kredi kartıma yüklenmiştir. Tarafıma herhangi bir bildirimde bulunmaksızın 4 Şubatta yüklenen puan 14 şubatta hesabımdan tekrar çekilmiştir. Öncelikle bunun hukuki boyutunu bir kenara bırakalım. Bu olayın etik olmadığını, insanlarla dalga geçildiğini düşünüyorum.


Bundan sonra en azından Bankanızın kredi kartını zorunlu olmadıkça kullanmayacağım yada en asgari olarak kullanacağım. Yada bu puanın tarafıma yüklenmesini istiyorum.

Nurettin 77 Okunma

Cevaplar

  • Nurettin'in Teşekkür Mesajı21 Şubat 2014

    puanımın iade edildiği tarafıma bildirilmiştir. Teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Şubat 2014

    Müşterimiz Nurettin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön