18 Ocak 2014 #2242850

Garanti Bankası Bonus Puanımı Yatırmadı!

15 Kasım-31 Aralık tarihinde Bonus ile 4 kez 100tl Petrol Ofisi Akaryakıt kampanyasında taahhüdü yerine getirdim. Ancak 40tl poas puanım yatmadı.Konu için bankayı aradığımda mesajın eksik gönderildiği ama katılım talebinin onaylandığına dair mesajın geldiği teyit edildi.Yalnız ödül birimi 2 defasında da talep formunu reddetti. Garanti Bankası şikayet hattını aradığımda da önce katılım onay mesajının gönderilmediği söylenerek yalancı durumuna düşürüldüm.


Sonrasında mesajın tarih ve saatini kendilerine söylediğimde bu sefer başka bir bahane bulunarak kart cinsimin kampanyayı desteklemediği söylendi.Eğer kart cinsim kampanyayı desteklenmiyorsa neden onay mesajı gönderilip harcamayı yapmam sağlandı?

Ömer 59 Okunma

Cevaplar

  • Ömer29 Ocak 2014

    Çözüm için arayan arkadaş gayet bilgili kibar ve çözüm odaklıydı ama banka uygulamaları nedeniyle sorunuma yine çözüm bulunamadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Ömer Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön