10 Nisan 2013 #1735575

Garanti Bankası Bonus Kullanımı!

Ocak ayında Bonus kartımı kart ücretinden dolayı kapattırmak istedim.Banka yetkilileri bana 35 TL Bonus yükleyelim 6 ay içinde kartı kapatmayın dediler.Kabul ettim.Çünkü kapattırsam 60 tl kart ücretini ödeyecektim.En azından ödediğimin 35 TL'sini kullanmak istedim.Ancak Bonusları Şubat ayı sonuna kadar kullanmam gerektiğini söylediler.


Aradığımda Ocak ayının son haftasıydı. Ocak ayında benim kartımın vadesi doldu. Bugün 10 Nisan ve bana yeni kart hala ulaşmadı. Defalarca bankayı ve şubeleri aradım.Her seferinde kaydınız alındı dediler. Hala gelen birşey yok. Bonuslarım da yandı tabiki. Garanti Bankası tarafından yanıltıl. Sitesinden yazdığım şikayetlere cevap bile vermiyorlar!

Aslıhan 69 Okunma

Cevaplar

  • Aslıhan30 Nisan 2013

    Beni arayarak yeni kart gönderileceğini bildirdiler. Ancak hala gelen bir kart yok. Ben bana söz verilen 35 tl bonusun borcumdan düşülmesini istiyorum. Kart elime geçmediği ve kullanamadığım için bonusların borcumdan düşülmesinin ardından kalan borcumu kapatacağım. Ardından da bankanıza ait tüm hesapların ve kartların kapatılmasını talep ediyorum. Lütfen gereğinin yapılmasını sağlayın.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön