13 Şubat 2014 #2292428

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartımı İptal Edemiyorum!

Eylül ayında kredi kartımı değiştirmek istediğimi ve bonustan Miles& Smiles karta geçiş yapmak istediğimi ilettim. 2 ay daha kullanmam şartıyla ödediğim aidatı bana bonus olarak yükleyeceklerini ve 2 ay sonra kartı iptal etmemi önerdiler.


Yaklaşık 3 ay sonra aradığımda bana böyle bir şey olmadığını ve 12 ay kullanmam gerektiğini söylediler. Kartı iptal edemeyiz dediler.


Dahası, şikayet kaydı oluşturdum. Onu da 1 ay süreyle değerlendirmeye aldılar. Sonuç olarak kayıtlarda hataya rastlanmadı diyerek bana haksız olduğumu söylediler. Bu konuda ses kaydımı dinleyebilir miyim diye sordum. Bana savcılık kararı çıkarmam gerektiğini söylediler.


Gerekli merciilere başvurumu ileteceğim.

Selim 81 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Selim E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön