11 Eylül 2014

Garanti Bankası Bonus Kredi Kart Aidatları

Merkez hakem kurulu kararıyla Garanti Bankası bonus kart aidatlarının tarafıma ödenmesi yönünde karar aldı. Kütahya Garanti Bankasına giderek evrakları verdim 3 değişik kartım vardı. 2' sini onayladı 1 'sini 200 tl olduğu için beni mahkemeye verdiler, diğer 2 'side hesap kesiminde hesabımdan düşeceği söylenmesine rağmen herhangi bir extradan düşme gözükmüyor.

Garanti Bankası Kütahya şubesini aradım oradan bana söylenen telefonuma mesaj geleceği ondan sonra ödeme yapılacağı söylendi aradan 1 ay kadar zaman geçti herhangi bir mesaj gelmedi. Daha sonra Garanti Bankası'nı genel merkezi aradım oradan da aldığım cevap biz ilgilenmiyoruz Kütahya merkez şube ilgileniyor denildi. 5 aydır hala ödeme yok.

Ayhan 294 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Eylül 2014

    Müşterimiz Ayhan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön