15 Şubat

Garanti Bankası Bonus Kartımdan Yıllık Üyelik Ücreti 90 TL Kesmişler

26.06.2017 tarihinde Garanti Bankası Bonus kartımdan yıllık üyelik ücreti 90 TL kesmişler. Bu ücretin tarafıma iadesini istiyorum.

Canan 812 Okunma

Cevaplar

  • Canan15 Şubat

    Garanti Bankası Bonus kredi kartımdan yıllık üyelik bedeli adı altında 90 lira kesinti yapmıştır. Türkiye cumhuriyeti yasalarına göre bu alınan tutar yasal değildir. 13. hukuk dairesince verilen ve 2011/47 esas ve 2011/115 sayılı son karara göre ise söz konusu yıllık kart aidatının bk. 125.md. Ve HGK 2010/1_93_88 sayılı karara uyarınca 10 yıl geriye dönük olarak tüketiciler tarafından alınabileceğine ilişkin hükmü de kesinleşmiş bulunmaktadır. Kesilen 90 TL ücretin ve geçmiş yıllarda alınan yıllık üyelik bedellerinin tarafıma iade edilmesini ve kesinlikle geri dönüş sağlanmasını istiyorum. Yapılacak olan iadenin kartıma yansıtılmasını istiyorum iadenin yapılmaması durumunda tüm yasal haklarımı kullanacağımı belirtirim. İvedilikle dönüş bekliyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Şubat

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön