18 Nisan 2013

Garanti Bankası Bonus Kartım Gelmedi

Garanti Bankası Bonus Kart başvurusu yapmıştım. Ertesi gün kartın onaylandığına dair bir sms aldım. Birkaç gün sonra ise kuryeye verildi bilgisini içeren bir sms aldım. Takiben 1-2 gün içerisinde de kartımın 4 hanesinin yazılı olduğu ve şifrenizi kartınız geldiğinizde alabilirsiniz diye bir sms daha aldım.

Ortada ne kurye var ne de kart.

Kartımın iptal edilmesini istiyorum.

Hasan 137 Okunma

Cevaplar

 • Hasan24 Nisan 2013

  6-7 Nisan 2013 tarihleri arasında yapmış olduğum Garanti Bonus Kredi Kartım gelmedi. Gelmediği içinde kartın nerde olduğunu bilmediğim gibi cep telefonuma kart gelmeden ilgili bankanın kampanya sms'leri geliyor. Sözkonusu kartın akibeti hakkında acilen bilgi talep ediyorum!. Sms ya da e-mail yoluyla değil Cep telefonumla iletişim kurulmasını istiyorum. 444 0 333 numaralı müşteri hizmetleri numarasında ancak bir robotla konuşma imkanımız oluyor. Lütfen bu konu hakkında titizlik gösteriniz.

 • Hasan20 Nisan 2013

  6 Nisan 2013 tarihinde Garanti Bonus Kart başvurusu yaptım ve ertesi gün onaylandı. Buna rağmen kartım gelmedi. Mesaj yoluyle kuryede olduğu bilgisini aldım. 1 hafta geçti elime ulaşmadı. Kart gelmeden kart aidatı gelecek sanırım. Kartımın iptal edilmesini ve bu sürecin bana telefonla bildirilmesini istiyorum. Hazır sms mesajları ile değil. Teşekkürler...

 • Hasan18 Nisan 2013

  Ya ben anlamadım, ya da size anlatamadım. Ben kurye gelmedi kart elimde olmadan kullanabilirsiniz diye şikayet ediyorum. An itibariyle bana ''İsteğiniz üzre yeni adresinize kurye ile gönderildi'' sms'ini alıyorum. Ben Garanti Bankası'nı arayıpta yeni bir adres talebinde bulunmadım. Neresiymiş o yeni adres şaştım kaldım. Yapıyorsanız eğer şu işi düzgün yapın. Eğer bir adres belirtilecekse beni arayın lütfen sms atmayın. Gayri ciddi bir durum var ortada!

 • Garanti Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön