28 Ocak 2014 #2261422

Garanti Bankası Bonus Kart Yıllık Üyelik Bedelini İptal Etmiyor!

Garanti Bankası Maaş müşterisi olduğumdan yıllık üyelik bedeli alınmayacağı belirtilerek çıkartılan bonus karttan 2 defa çekilen (2.si ilkiyle ilgili iptal talebinde bulunmasına rağmen çekilen) yıllık üyelik bedeli ile ilgili Alo Garantiyi aramama rağmen geçmişe dönük alınan bedelin iade edilemeyeceği söylendi.


Kart çıkartılırken Karaköy şubedeki yetkili eğer bir yanlışlık olur da kartınızdan üyelik bedeli alınırsa iptali için bizimle irtibata geçin demesi üzerine 3 kere şikayette bulunmama rağmen bir sonuç alamadım.


Üstelik Alo Garanti ile görüşmem sonucu yıllık üyelik bedelinin her yıl karttan çekileceğinin ancak farkına varırsam bunun iptali için aramam gerektiği söylendi.

Çağdaş 116 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş12 Şubat 2014

    Konuyla ilgli benle irtibata geçildi ve bir sonraki ekstremde iade tutarını görebileceğim belirtildi.Bununla ilgili sonucu takip edip sonuçları buradan paylaşacağım.

  • Çağdaş02 Şubat 2014

    Konuyla ilgili benimle irtibata geçilmedi

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Çağdaş O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön