13 Şubat 2014 #2291238

Garanti Bankası Bonus Kart Yıllık Üyelik Bedeli!

Bonus kart hamiliyim. Şubat 2014 ekstrem de 69 TL. yıllık üyelik bedeli ve 2 TL gecikme bildirimi adı altında ücretlendirme yapıldığını ayrıca hem dönem hemde gecikme faizi adı altında iki ayrı faiz kalemi olduğunu görünce Alo Garanti üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme yaptım.


Şahsıma 40 lira bonus olarak kartıma iade edilebileceğini geri kalan kısım için bir şey yapamayacakları BDDK' nın yeni bir karar verdiği ifade edildi. Kararı mail atın diyorum eski ekstreleri 3 iş günü içinde göndeririz yasal haklarınızı kullanabilirsiniz cevabı alıyorum. Daha evvel bu ücretler kartıma iade edilmişti, en azından Akbank tarafından. Garanti Bankası'nın bu uygulaması nedeniyle şikayetçiyim.

Kadir 69 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Kadir Ç.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön