01 Mayıs 2013 #1773321

Garanti Bankası Bonus Hikayesi!

Uzun yıllar garanti bankası ile çalışmaktayım. Mevcut gs bonus kartıma gelen 59 lira üyelik bedelini ödemek istemediğimi, daha önce böyle bir ücret ile karşılaşmadığımı söyleyerek kartın iptali için başvurdum. Başvuru sonrası bi hafta sonunda klasik olarak ikna edilmek istendim. Bende zararımın karşılanması kaydı ile açılmasına onay verdim.


Kaydı alan operatör kart açılınca 30, açıldıktan sonra yapacağım ilk harcamada da 20 lira bonusun karta yükleneceğini söyledi. Onayladım. Kart gelince gs store'dan taksitli harcama yaptım. Ama kartta bir bonus yüklemesi göremedim. Aradığımda 30 liranın 5 gün içinde 20tlninde 31 haziranda verileceği söylendi. Bu şekilde bilgi verilse açtırmazdım.

Mehmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet04 Mayıs 2013

    KOnu hakkında uzlaşamadığımız bir nokta var. Bana konu ile ilgilenen operatör, bu 20 tl'nin taa 31 haziranda yükleneceğini belirtmedi. sadece ilk taksitli alış veris sonrası dedi. bende bu söze "kanarak" açılmasına onay verdim. telefona bağlanırken söylendiği gibi ses kayıtları mevcut ve incelenebilir. benim sorunum 20 tl değil. sorunum müşterinin yanlış yönlendirilmesi veya bir bakıma kandırılması.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön