31 Mart 2014

Garanti Bankası Bonus Hediyesini Kullanamadım

Garanti Bankası 21.03.2014 tarihinde yeni otomatik talimat verdiğim için 15 tl 'lik bonusu 04.04.2014 tarihine kadar kullanmam için hediye etti. Daha önceden de 19 tl birikmişti ve kullanmak için Carefour' SA'ya gittim. Kasiyere sordum bonus ile alış-veriş yapabilir miyim diye, evet deyince 34 liralık bir şeyler aldım.

Ödemeye geçtim. Kasiyere bonustan ödemesini söyledim. Kasiyer defalarca denedi ama kart bonusu kullanmama izin vermiyor dedi. 5 kez denettim ama yine de olmadı. Bu adamlar bonus verdik deyip iştahlandırıyor sonra kullandırtmıyorlar. Çok iyi satış teknikleri var. İyi yanıltıyorlar sağ olsunlar.

Alp 110 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Mart 2014

    Müşterimiz Alp Eren A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön