18 Mart 2013 #1691097

Garanti Bankası Bonus Hazirana Öteleme Kampanyası Ötelemiyor!

Garanti Bankası kredi kartı kampanyası Martta al Haziranda öde kampanyası ile taksitli bir işlem yaptım. İşlemi yapmadan önce garanti bankası müşteri temsilcisini arayıp detaylı bilgi aldım. Verilen bilgiye göre kampanyaya katılım mesajından sonra yapılan 50 TL'lik bütün alışverişlerin öteleneceğini ilettiler.


Ben sadece bir işlemin ötelenmesini istediğimi söyleyince işlemi yaptıktan sonra iptal mesajı ile kampanyayı sonlandırabileceğimi sonraki işlemlerin ötelenmeyeceğini ilettiler. Kampanyaya mesaj ile katıldım kayıt mesajı geldikten sonra taksitli işlemi yaptım. Ama garanti bankası ötelemedi ve bir haftadır müşteri temsilcisi oyalıyor. Kampanyaya katıldıysanız tekrar kontrol edin derim.

Mustafa 375 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa28 Mart 2013

    Garanti bankası Haklı Müşteri Hakkı(4440338) hattını aradıktan sonra şikayetim nihayet uzun bir aradan sonra çözüldü

  • Mustafa19 Mart 2013

    Bugün müşteri temsilcisini yine aradım. 10 gün geçmesine rağmen hala bir gelişme olmadığını gördüm. Bugün e-posta adresime gelen cevabı okuyunca dalga geçiyorlar sandım aynen aşağıdaki gibi cevap yazmışlar(7 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz Bonus Öteleme kampanyası kapsamında katılımınız alınmıştır.Kampanyaya kayıt işlemini iptal etmek için “BİTİR” yazıp 3340 kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir .) Ben zaten kampanyaya hem katılım hemde iptal mesajını aldım ama nedense banka anlamıyor

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön