23 Kasım 2015

Garanti Bankası Bonus Flash Uygulaması İşlem Hatası!

Telefonuma indirdiğim Bonus Flaş Uygulaması ile 150 TL market harcamasına 40 TL Bonus kampanyasına katılıp gerekli harcamayı yaptım. Fakat ilgili uygulamanın kampanya takip kısmında kampanyaya katılımımla ilgili "işlem yapılmadı" şeklinde bir uyarı çıkıyor.
Ayrıca Petrol Ofisi akaryakıt kampanyası 40 TL Bonus katılımım içinde aynı işlem yapılmadı hatası ile karşılaşıyorum. Gerekli şartları ve harcamayı yerine getirmeme rağmen karşılaştığım bu aksaklığın giderilmesini istiyorum.

Yeliz 185 Okunma

Cevaplar

  • Yeliz'in Teşekkür Mesajı07 Aralık 2015

    garanti bankası haklı müşteri hattı ile yapmış olduğum gorusmede; tarafıma yardımcı olan özcan beye teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

  • Yeliz24 Kasım 2015

    Müşteri hizmetleri ile görüşmeme istinaden uygulamalara katılımımın gözükmediği belirtilmiştir, fakat Uygulamayı yüklediğimde telefonuma "cihazınızla Bonus flash uygulaması eşleştirilmiştir" şeklinde SMS gelmiştir. Ayrıca kampanyaları incelediğimde katil butonu aktif olmayıp, halihazırda Uygulama üzerinden katılımımın gerçekleştiğini görmekteyim acilen bu haksızlığın giderilmesini ve çözümlenerek tarafıma dönüş yapılmasını rica ediyorum

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşterimiz Sn. Yeliz T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön