06 Şubat 2015

Garanti Bankası Bonus Card Yıllık Üyelik Bedeli Alıyor

Garanti Bankası Bonus Plus Card 25.01.2015 tarihinde (yani ekstremin hesap kesim tarihinin son günü ve saatinde) yıllık üyelik bedeli adı altında haksızca aldığı 86 TL'nin hesabıma iadesini istiyorum. Bankanın 444 0 333 no.lu telefonunu aradığımda bana iade edemeyeceklerini, sadece 20 TL bonus verebileceklerini söylediler.


Bunu kabul etmedim ve bankayla olan kredi kartı mevduat gibi. Tüm ilişkilerimi sonlandıracağımı söyledim ve yapacağım uzun yıllardır banka müşterisi olmama rağmen. Bu nedenlerden ötürü Garanti Bankası'yla çalışmak istemiyorum ve yıllık üyelik bedelimin iptal edilmesini istiyorum.

Gökhan 1.234 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan12 Şubat 2015

    Tam olarak çözülmesede; 444 0 333 no lu müşteri hattından daha iyimser bir çözüm buldular.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn. Gökhan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön