20 Ocak 2014 #2245622

Garanti Bankası Bonus Card Verdiği Bonusu Geri Aldı!

Garanti Bankası Bonus Card yılbaşı kampanyasında 50 liraya kadar bonus fırsatı sunuyordu. Yaptığım alışverişten bana 2 TL. bonus verdi. Zaten bunun 80 kuruşu da kampanyaya katılım için gönderilen SMS ücretine gitti. Daha sonra da bu 2 lirayı ekstrem de eksi tutar olarak göstererek geri aldılar. Koskoca bir bankanın 2 lira bonus vermesi ayrı komedi, buna tenezzül edip geri alması ayrı bir komedi.

Selin 110 Okunma

Cevaplar

  • Selin22 Mayıs 2014

    Garanti Bankası işine gelmeyen konularda müşteriyi aramıyor bile anlaşılan. Reklam ya da ürün satmak için olsa günde 10 kere ararlar.

  • Selin24 Ocak 2014

    Bir talepte bulunmuyorum, 2 lirasında değilim. Sadece yapılan tutum yanlış. Üstelik, en kısa sürede iletişime geçilecek denmesine rağmen iletişime de geçilmedi.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Selim E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön