21 Ocak 2014 #2247624

Garanti Bankası Bone Dergisini Göndermiyor!

Yaklaşık 6 ay önce Garanti Bankası internet sitesi üzerinden yıllık abone olduğum Bone dergisi o günden itibaren tarafıma ulaştırılmamıştır.
İki ay önce Garanti Bankası call center'a şikayette bulunmama rağmen hala tarafıma dönüş yapılmadı. Aboneliğim iptal edilerek almadığım dergi için ödediğim yıllık ücretin tarafıma iadesini istiyorum.

Müslüm 65 Okunma

Cevaplar

  • Müslüm25 Ocak 2014

    Üç ay önce Şube'ye uğradığımda telefon açmam söylenmişti, iki ay önce aradığımda da dönüş olmamıştı, halen de herhangi bir dönüş olmadı. Almadığım hizmete ödediğim ücretin iadesini istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Müslüm O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön