25 Şubat 2013

Garanti Bankası Bloke Konmuş!

İnternet'te ürün satan biriyim. 06.02.2013 tarihinde internet'ten bir vatandaş bende önce 620 TL'lik ürün aldı. Daha sonra 105 TL'lik daha ürün aldı. Ürünleri kendisine teslim ettim. Ertesi gün hesabımdaki 725 TL'nin banka tarafından bloke edildiğini gördüm. Konuyla ilgili hesabımın bulunduğu şubeye gittim ve olan biteni kanıtları ile anlattım.

Daha bu olayla ilgili bir gelişme olmadan bu sefer başka bir vatandaşa 1.040 TL'lik ürün verdim. Ertesi gün bunun da bloke edildiğini gördüm. 06.02.2013 tarihinden beri bankanın müracaat etmediğim bölümü kalmadı. Bana ne bloke nedenini söylüyorlar, ne tek bir soru soruyorlar ne de blokeyi açıyorlar. 20 gündür tek bir muhatap bulamadım.

İbrahim 52 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim26 Şubat 2013

    Halen herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Ayrıca yasal bir dayanak olmadan keyfi olarak bloke koydukları ortaya çıktı maalesef. Kötülük yapmak istediğiniz birisi varsa garanti bankası hesabına 50 tl gönderip bu kişi dolandırıcı deyin. Garanti bankası hesap sahibine tek bir soru bile sormadan hesabı bloke edecektir. Böyle abes bir uygulamaları var. Hesap sahibine açıp soru sorma zahmetinde bile bulunmuyorlar. Şikayetvar.com'un Bankacılık sekmesini inceleyince en yakın rakibinden 2 kat fazla şikayet almış olmalarına şaşmamak gerek. Tekrar ediyorum bana gelen bir bilgilendirme maili yok.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön