03 Şubat 2014

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Nasıl Bir İşe Girdim Ben Böyle?

İki defa yanıltıldım;
1 - Limit arttırmak için gittiğim bankada Limitin artırılması için bana bireysel emeklilik dayatması yapıldı limit artırılmadı.


2- İstediğiniz zaman ayrılabilirsiniz fakat Devlet katkısından yararlanamazsınız denildi asılsız, Garanti Bankası müşteri hizmetiyle görüşmemde resmen müşteri temsilcisi tarafından dövülecektim!


Bireysel Emeklilikte 3 seneden önce ayrılırsan paran yanıyormuş hiçbir iade yapılamıyormuş nasıl bir dayatmaya soktunuz beni? Madem öyleydi bankada bu işlemimi yapan bayan arkadaş neden bana yanlış bilgi verdi? Ben paramın iade edilmesini istiyorum.


8 TL'de işlem ücreti kesintisi yapılıyor her ay, nasıl bir hizmet anlayışıdır?

Abdulaziz 153 Okunma

Cevaplar

  • Abdulaziz12 Aralık 2014

    Bankanızda kredi kullanmak işkence çekmekten farksız

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Abdülaziz Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön