03 Aralık 2014

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik Adı Altında Paramı Aldı

Kırıkkale'de biriken paramı çekmek için gittiğimde bir banka görevlisi ricası üzerine Bireysel Garanti Emeklilik adı altında bir bilgi aldım. Durumu anlatan bayan arkadaşımız herhangi bir durumda biriken paranız hariç ana parayı kesintisiz alırsınız gibi bir söz ve ifade kullandı. Üstelik bu soruyu üst üste 2 defa sordum, arkadaşlarım yararlanıyor emin misiniz onlara vermemişler ana parayı bile siz verecekmisiniz dedim evet beyefendi biz ana parayı kesintisiz istediğiniz zaman size geri veriyoruz dedi.


Bugün ise vermeyeceklerini dile getirdi müşteri hizmetlerinden bir arkadaş. Bize böyle bir yanlış söyleyip insanları yanıltması yanlış .Ana paramı istiyorum.

Hacı 398 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Hacı Mehmet K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön