11 Haziran 2015

Garanti Bankası Bireysel Emeklilik!

İlk olarak size devlet katkı payından bahsederler. Her 100 TL'ye devlet 25 TL verir derler. Ama bunu alabilmenin yolunun en az 3 yıl düzenli birikim yapmanız gerektiği söylenir. 3 yıldan daha az bir süre içinde paraya ihtiyacınız oldu vesaire çıkmak isterseniz devlet katkı payını alamayacağınız söylenir. Ama bunun anlamı vermiş olduğum parayı geri alırım gibi düşünmeyin. Şöyle ki ben 800 TL para yatırdım çekmek istedim bana verecekleri para tutarı 48 TL.

Uğur 320 Okunma

Cevaplar

  • Uğur17 Haziran 2015

    Bireysel emeklilik konusunda sözlü olarak kandırıldım. Kredi alabilmek için bana Bireysel Emeklilik sattılar. İstediğim zaman bireysel emeklilikten çıkabileceğimi söyledir. 3 yıl doldurmadan çıkarsam devlet katkısını alamayacaktım. Verdiğim parayı alacaktım. 800 TL'ye yakın verdim çıkmak istedim 48 TL alabilirsiniz dediler. Borç almak için borç sattılar. Mağduriyet halimi kullandılar. kandırdılar ve mağdur ettiler. Sözlü anlattıkları ile yazılı olanlar bir değil. Şikayetim için aradılar ama yazılı belgede her şeyin yazdığını söylediler. Sözlü olarak kandırıldım. Kısaca dolandırılmış hissediyorum. Garanti Bankası Bireysel Emekliliği hiç kimseye önermiyorum.

  • Uğur16 Haziran 2015

    Sorunun çözüldüğü falan yok. Tarafıma yalnızca 1 arama gerçekleştirildi oda sorun çözümüne odaklı değildi. Bireysel emeklilik bana anlatıldığı gibi gerçekleşmedi. kandırıldım ve mağdurum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Uğur A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön