14 Mayıs 2013 #1797996

Garanti Bankası Bir Müşterisini Kaybetti!

Öğretmenim ve aylık 2500-3100 arası aylık resmi bordrolu gelirim var. Yaza inşallah düğün yapıyorum. Mobilya alışverişini İstikbal mobilyadan yapacağım ve bonus karta 24 ay taksit kampanyasından yararlanmak istediğim için bonus karta başvurdum.


8000 TL'lik alışveriş için bu kartı tek seferde kullanacağımı belirttiğim halde 2400 TL limitli bir kart gönderdiler ve limit arttırımı için 6 ay ödemelerinize bakmamız gerekiyor diyorlar. İyi de ben düğünü 2 ay sonra yapacağım ve beklemem gibi bir durum söz konusu olamaz.


Bu konuda çok telefon görüşmesi yaptım ve artık bıktım. Az sonra müşteri hizmetlerini son kez arayıp kartımın kapatılmasını talep ediyorum. Ömürlük bir müşteriyi kaybettiniz.

Ahmet 254 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet14 Mayıs 2013

    şikayeti yazdıktan sonra müşteri hizmetlerini arayıp kartın iptali talimatını verdim. bir daha da inşallah garanti bankasıyla işim olmaz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön