06 Aralık 2014 #2875986

Garanti Bankası Bir Makbuz İçin 50 TL Ücret İstiyor

Garanti Bankasından çektiğim 2 Adet kredinin dosya masraflarını geri almak için gerekli olan makbuzlarını bankaya almaya gittiğimde bana eski tarihli çektiğim kredinin makbuz bedelinin 50 TL bulunduğumuz yıl içinde kullanılan kredinin makbuz bedelinin 5 TL olduğunu söylediler.


Bu ücreti isteyen banka çalışanı da gayet kaba bir tavırla sanki kendi kesesine istiyormuş gibi bir yaklaşım içinde tartışma geçti aramızda. Bu nasıl bir sistem ,bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır?Bankanızdan çekmiş olduğum kredi dosya masrafları adı altında kesilen ücretin tarafıma iade edilmesini ve banka çalışanlarınıza müşterilerle nasıl konuşacağı konusunda eğitim vermenizi istiyorum.

Mustafa 1.469 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Mustafa G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön