15 Mayıs 2013

Garanti Bankası Bir Haftadır Çözülmeyen Sorun!

Hesabımdan sanal kartıma aktarmış olduğum 480 TL'lik bakiyemi tekrar hesabıma aktarmak istedim. Fakat sürekli hata verdiğinden müşteri hizmetlerini aradım. Sorunun çözüleceğini belirtip kendileri aktarımı gerçekleştireceklerini belirttiler. O gün sorun çözülmeyince ertesi gün tekrar aradım. Bu sefer sanal kartı iptal etmeden aktarım gerçekleşmeyeceğini belirttiler bende kartı iptal ettim.


Gün içerisinde transferin gerçekleşeceğini belirttiler tekrar sorun çözülmedi. Pazartesi günü tekrar aradım durum hakkında bilgi almak için hala sorunun çözülmediğini 3 iş günü içerisinde kesin çözüme kavuşacağını belirttiler. Bugün artık son gün tekrar aradım.Sorun çözülmemiş. Demek ki 480TL ödemek zormuş.

Fehmi 33 Okunma

Cevaplar

  • Fehmi17 Mayıs 2013

    Hala hiçbir sorunum çözülmedi artık sorunumu çözün. 1 haftayı geçti neden bu sorun bir türlü çözülmüyor... Kendime ait olan 480 TL yi geri talep ediyorum. ama bir türlü ödenmiyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön