06 Temmuz 2015

Garanti Bankası Bilgim Olmadan Yıllık Dönem Ücreti Kesildi

Para kartımdan bilgim olmadan yıllık dönem ücreti kesilmiştir. Şirketin el değiştirmesi benim suçum değil ve maaşım size EFT olarak geliyor. Hesabımda 2 TL'lik bir ücret kesilmiş bu ücret normalde 63,50 TL'dir. Hesabımda olmadığı için çekilmemiş. Müşteri temsilciniz 2 otomatik ödeme talimatı verin sonraki dönemler almayalım dedi. Ben 2 tane otomatik ödeme talimatı vereceğim fakat bir bir sonraki dönem ücret kesilmesini istemiyorum. Bu bedeli bonus veya farklı bir opsiyonda iadesini istiyorum. 3-4 yıllık müşteriniz olarak ve düzenli ödemelerini yapan biri olarak sizden bunu talep ediyorum. Lütfen dönüş yapın.

Esin 185 Okunma

Cevaplar

  • Esin'in Teşekkür Mesajı08 Temmuz 2015

    Sevda hanım şikayetimle ilgili bizzat kendisi ilgilendiği ve sorunumu çözerek tarafıma dönüş yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum. Tüm yöneticilerin sevda hanımın işini iyi yaptığını bilmesini istiyorum. Çok teşekkürler sevda hanım. Nurçin hanımla ilgili ilettiğim şikayete istinaden de yine sizden dönüş bekliyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Esin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön