03 Temmuz 2014

Garanti Bankası Bilgim Olmadan Adıma Hesap Açılıp Ücret Kesilmiş

Garanti Bankası'ndan maaşımı alıyorum. 27.09.2013 günü bir arkadaşım tarafından müşteri numarama EFT gönderildi. Benim bilgim olmadan ve o bankada hesabım varken ayrı bir hesap açılmış, hal böyle olunca bilgim dışında açılan hesaptan geçen 24.06.2014 günü arkadaşıma yanlışlıkla o hesap numarasını ıbanı vermişim 55 tl gönderildi, 55 tl yi hesap işletim ücreti adı altında kesmiş.


24 Nisan 2014 günü aynı bankaya ve diğer bankalara gittim var olan hesaplarımı kapattım, Garanti Bankası yetkilileri hesabı kapatmanıza gerek yok dediler ve 55 tl ücret kesildi. İlgililerden, Bankalar Birliği ve Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurumundan yardım istiyorum. Hepsinden şikayetçiyim.

Emre 223 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Müşterimiz Emre K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön