20 Aralık 2013

Garanti Bankası Bilgim Dışında Yapılan Yurt Dışı Harcaması!

Aralık ayı Bonus kredi kartı ektremde harcamasını benim yapmadığım bilgim dışında yapılmış MYKI 120.40 AUD karşılığı 236.41 TL lik harcama gördüm. Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradım. durumu bir dilekçeyle anlatıp fax çekmemi söylediler. Müşteri hizmetlerinden harcamanın Avustralya'dan post cihazından şifre girişi yapılarak yolcu taşımacılığında kullanıldığını kartın kopyalandığını söylediler.

Ben harcamasını yapmadığım bu meblağı ödedim. Şimdi sizden en kısa zaman da bu durumu çözüp 236.41 tl yi iade etmenizi istiyorum.

Serdal 157 Okunma

Cevaplar

  • Serdal'ın Teşekkür Mesajı21 Aralık 2013

    şikayet konusuna istinaden banka tarafından kısa sürede aradılar ve bilgim dışında kartımdan çekilen miktarı olay sonuçlanana kadar iadesini yaptılar teşekkür ederim. umarım olay lehime sonuçlanır ve komple iadesi gerçekleşir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Serdal M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön