16 Aralık 2013

Garanti Bankası Bilgim Dışında Sigorta Yapmış!

2011 yılında Garanti Bankası Eskişehir Odun Pazarı şubesi tarafından bilgim dışında Bireysel Kredi İşlemlerin sırasında bir sigorta işlemim gerçekleştirilmiş ve yıllık yaklaşık 85 TL aidat aylara bölünüp hesabımdan çekişmiş.Evime iki gün önce gelen poliçe yenileme bilgisi ile bilgi sahibi olduğum poliçenin iptal edilmesi için ilettiğim talebe bir saat içinde geri dönülmesine rağmen ulaşan bayan sadece son iki aylık tutarın iade edilebileceğini iletti.Bilgim olmadan başlatılan poliçenin yine bilgim olmadan hesabımdan çekilen aidatlarının geri ödenmemesi nedeniyle mağdur olduğumu belirtmek isterim.

Serkan 201 Okunma

Cevaplar

  • Serkan23 Aralık 2013

    Kesinlikle çözüm sunulmadı.Sadece geri dönüş yapmış olmak için geri dönüldü.

  • Serkan18 Aralık 2013

    Banka tarafıma ulaşmış herhangi bir iade yapamayacaklarını memnuniyetsizliğimi ilgili yerlere ileteceklerini dile getirmiştir. Zaten ben memnuniyetsizliğimi bu site aracılığı ile dile getirmiş bulunmaktayım.Bu yüzden bana çözüm odaklı öneriler ile gelmeyen Garanti Bankasını profesyonellikten uzak bu davranışları nedeniyle kınıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Serkan D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön