12 Mayıs 2014

Garanti Bankası Bilgim Dışında Kredi Kartım Kullanılıyor Bana SMS Gelmiyor!

Garanti Bankası Şeffaf bonus kredi kartını kullanmaktayım. Dün gece bize gelen Limit aşımı SMS'inden sonra anladım ki benim kartım cebimde olmasına rağmen kartımla 03/05/2014 - ile 07/05/2014 tarihleri arasında kartımla internet üzerinden birkaç defa alışveriş yapılmış ve bana onay SMS falan gibi birşey gelmedi Limit aşımına kadar 7,500 tl çekilmiş limit aşımını onaylamam için bile bilgi verme gereği duymamışlar.


Hemen telefon bankacılığı ile iptal ettim kartımı provizyonda olan işlemler var dedi onları kurtaralım işlemi iptal ederek dedim ama iptal edemeyiz dediler. Bana ben kart bilgilerim nasıl başkalarının eline geçer bu konuyla ilgili avukatım pazartesi suç duyurusunda bulunacak!

Nevzat 437 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimiz Nevzat Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön