26 Şubat 2013

Garanti Bankası Bilgim Dışında Karta Sigorta Yaptı!

Garanti bankası bilgim dışında kredi kartıma sigorta yansıtmış aylığı 12 tl ve neredeyse 10 ay devam edecek olan.arayıp iptal ettirmek istedim.bankadan bilgileriniz silinmiş bankaya uğramanız gerek dediler.Çalıştığım için uğrayamadım.


Şimdide evde elektrikle ilgili bir arıza var ve sigorta kapsamında olabiliyormuş.Verdikleri servis numarasını arıyorum ve avizeniz arızalı diyor.Mümkün olmadığını anlatıyorum başka numaralara bağlıyorlar. Orası da aynı, avize sorunlu diyor.Hayır yani neyi nereden biliyorsunuz siz ? Alınan sigorta bedelleri hemen geri ödemesi yapılmasını istiyorum.

Hanife 35 Okunma

Cevaplar

  • Hanife27 Şubat 2013

    teşekkürler ayrıntılı aramalar yapıp benim bankanızdan aldığım kredinin yılı geldiğinde alınan sigortayı açığa çıkarttığınız için.Bu konuda da şubeyle görüştüğümde "ödemek zorundasınız" dediler.Zorunluluğa bakar mısınız lütfen. Fakat benim anlattığım konuyla arayıp bulduğunuz cevap arasında herhangi bir bağlantı yok farkındaysanız.Ben evde babama ait olan karttan bahsettim.Şikayeti ben yazdığımdan kendi adımı verdim.Hasan Pıçak olarak bakılırsa doğrusu anlaşılacaktır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön