08 Ocak 2015

Garanti Bankası Bilgim Dışında Hesabımdan Para Çekti

Garanti Bankası hayat sigortası primi adı altında hesabımdan 37.23 para çekti, ne sordular ne de söylediler. Garanti Bankası'nın bu yaptığı ilk değil, daha önce de sıkıntılar yaşadım, artık bıktım. Hesabımdaki parayı çekip bu bankayı bırakacağım.


Acilen çekilen paranın iadesini istiyorum, yapılmadığı takdirde bütün kartlarımın yıllık aidatını ve kredimin masraflarını tüketici hakem heyeti gerekirse mahkeme yoluyla almaya gideceğim. Yettiniz artık. Ben çalışıp size mi yedireceğim, paramı iade edin.

Yaşar 1.324 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Yaşar A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön