07 Ocak 2015

Garanti Bankası Bilgi Vermeme!

Garanti Bankası tarafından 31.12.2013 tarihinden önceki bir tarihte tarafıma kredi kartı üyelik bedeli alınmayacağı konusunda SMS gönderildi. Fakat 2014 Temmuz ayında kredi kartı üyelik bedeli adı altında 69,00 TL borç yansıtıldı.


Müşteri hizmetlerinden kredi kartı üyelik bedeli alınmayacağına ilişkin garanti bankasınca tarafıma gönderilen SMS bir örneğini istediğimde müşteri hizmetleri tarafında kaçamak cevaplar verilmek suretiyle bu SMS verilmediğini belirtmek istiyorum. Bu SMS'nin tarafıma bir örneği gönderilmesini istiyorum.

Mehdin 263 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Mehdin B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön