08 Şubat 2014 #2283118

Garanti Bankası Bilgi Talebine Kayıtsız Kaldı!

Garanti Bankası Konya Büsan Şubesinden Geçmişe yönelik Kredi Kullanımıma dair yazılı bilgi talebinde bulunmak için,müşteri temsilcisine sıra aldım 15 20 dakika bekledim. Sıra gelince beni gişeye yönlendirdiler.Gişe için de sıra alıp bir süre de orada bekledim bu kez gişedeki personel beni tekrar müşteri temsilcisine laubali bir şekilde yöneltmeye kalktı.


Tekrar müşteri temsilcisini bekledim; orayı beklerken ,bankada kimse kalmamış mesai bitmiş ve 20 dakika geçmişti. Tekrar gişeden bir bayan işimi halletmek istedi,fakat iş müşteri temsilcisinin işi olduğu için ayrıntılı bilgi dokümanı veremedi.Ve işim yarım kaldı.Yeterli vaktimiz yok zaten.

Raşit 76 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimiz Raşit Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön