12 Eylül 2018
Yorum Yap
#10895798

Garanti Bankası Bilgi Güncellemesi Ve Aidat Ücreti

Garanti Bankası Serdivan Şubesi'ne bilgi güncellemek adına başvuru yaptım. Çok kalabalıktı ve güvenlik personeli olmadığı için banko personeline bilgi güncellemem gerektiğini sordum sıra alıp herhangi bir yerden yapılacağını söylediler.


Sıra alıp 1,5 saat bekledikten sonra sıra bana geldiğinde anne kızlık soyadını güncellemek istediğimde bu işlemi yapan arkadaşın izinli olduğunu söylediler. 1,5 saat beklediğimi ilk geldiğimde bilgi güncellemek istiyorum diye belirtmiştim ben dediğimde kendilerine savunarak ikisi aynı şey değil anne kızlık soyadını güncelleyeceğim diye belirtmek zorundaymışım böyle saçmalık olamaz.


Garanti Bankası personelini iyi seçmeli . Sonuçta özel bir firmada görev yapıyorsan memnuniyetin hakkını vermek zorundasın. Bir diğer konu anne kızlık soyadını güncelleyemediğimden aidat parası iade işlemini yapamıyorum. Özel sektörde çalıştığımdan dolayı zamanım olmuyor Garanti Bankası'nın mağduriyetimi gidermesini istiyorum.

Soyhan Soyhan 243 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Eylül 2018

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler