28 Ocak 2014 #2261668

Garanti Bankası Bilgi Güncelleme Yapmıyor

2012 yılında Garanti Bankası'ndan bir kredi kartı aldım ve istedikleri bilgileri verdim fakat sanırım kayıt sırasında oluşan bir hatadan dolayı bilgilerimde yanlışlık var ve bazı işlemlerimde güvenlik gereği istenilen bilgileri verdiğimde yanlış olduğunu ve şubeden düzeltmem gerektiğini bildirdiler.


İlgili düzeltmeler için 2 kez gidip dilekçe vermeme rağmen şu güne kadar hala düzeltme yapılmadı ve şubem olan Ankara - Çay Yolu'nu aradığımda da telefonda oyaladılar ve ilgili birime aktardıklarını söylediler. Uzun süre bekledim ve kimseyle görüşemedim. Şimdi telefonu tekrar aradığımda kimseye ulaşamıyorum. Garanti Bankası çok basit bir işlemi yapmamak için müşterisini mağdur etmektedir.

Hayrullah 92 Okunma

Cevaplar

  • Hayrullah14 Şubat 2014

    O kadar ilgililer ki!!! Beni arayıp en kısa zamanda hatanın düzeltileceğini bildirdiler fakat her ne hikmetse artık internet bankacılığına da giriş yapamıyorum ve telefon ile aradığımda da bilgilerinizde eksiklik olduğu için devam edemiyoruz şeklinde bir uyarı alıyorum. Muhteşem çözüm gerçekten. Artık şikayet etmek için daha çok sebebim var.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Hayrullah E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön