05 Nisan 2013 #1727340

Garanti Bankası Bilet Alamıyorum!

GS Kulübünün sunuduğu hizmetlerden yararlanmak adına. Garanti Gs Bonus Kart aldım. Bu kartın kullanıcılara sağladığı en büyük avantaj G.saray maçlarına öncelikli bilet satışından yararlanmaktır. Daha önce biletixden bilet temin edebiliyordum fakat G.S artık futbol maç biletlerini gs.biletorg üzerinden satışa sunmakta.


Banka tarafından 1905 ile başlayan üyelik numaram ve kart bilgilerim kulübe iletilmediğinden bilet satışından yararlanamıyorum. 040113 tarihinde Alo garanti çağrı merkezine durumu bildirdim fakat talep yanlış birime iletildiği gerekçesi ile çarşamba günü yeniden talepte bulunmama rağmen hala bir sonuç alamadım.Üstelik çağrı merkezi personeli Gsbonuşun bu niteliklerinden bihaber.

Burak 85 Okunma

Cevaplar

 • Burak09 Nisan 2013

  Garanti bankası müşteri temsilciliği mail yoluyla ısrarla kartın başka abonemize tanımlıdır. Diyor gönderdikleri kart enterasan şekilde adıma kayıtlı ve çağrı merkezide bunu onaylıyor. Ve külübe ısrarla kart bilgilerim gitmiyor. Garanti bankası ile tüm ticari ve bireysel ilişkilerimi durdurma kararı aldım Garantiyi kurumsal biryer zannediyordum tam tersine bakkal dükanı gibi çalışıyorlar ne yazıkki daha hangi kartın kime ait olduğundan haberi yok.

 • Burak08 Nisan 2013

  Az önce kredi kartı numaramı yazarak böyle bir kayıt yok diye mail geldi. Tekrar bankayı aradım 3. çağrı merkezi personeli bambaşka bilgi verdi oda külübe böyle bir data gönderemeyiz zaten biz taraftar numarasını külüpten teğmin ediyoruz dendi. Müşteri ilişkilerinin mailini teyid ettim Telefon bakancılığına göre kart bana ait Müşteri Temsilciliğine göre başkasına ait gerçekten tam bir komedi.

 • Burak08 Nisan 2013

  Gelen Mesaj Bankamızda Aktif Bir kredi kartınız bulunmamaktadır. Ozaman bu ayki eksterimi ödemeyeceğim ve gelen mesaj en büyük kanıtımdır. Bu kadar da olmaz artık.

 • Garanti Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön