21 Ocak 2014 #2248302

Garanti Bankası Başka Bir Bankadan Kart Çıkarmama İzin Vermiyor!

10 yıldan fazla bir süreden beri kullanmış olduğum ilk adı "Shop&miles" yeni adıyla "Miles&miles" olan kredi kartımı her yıl ödediğim kart aidatı yüzünden, 2013 yılı Aralık ayında kapatmak zorunda kaldım. Ancak yeni çıkan kanun gereği, kredi kartları üst limiti maaşın en fazla 4 katına kadar olduğu için ve halen "Garanti Bankası" bu limiti düşürmediği için başka bir bankadan kredi kartı çıkartamıyorum.


Ancak konu şu ki; Garanti Bankası'ndan kredi kartımı aktif hale getirebiliyorum. Tekrar kart aidatı ödemek istemediğim için kapattırmış olduğum kredi kartı limitimin, acilen TC Merkez Bankasından güncellenmesini rica ediyorum.

Cenk 152 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Cenk A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Cenk21 Ocak 2014

    Konuyu defalarca haklı müşteri hattına iletmeme rağmen değişen hiçbir şey olmadı, sürekli incelemede olan konu en son 17 Ocak 2014 tarihi ile düzeltilecek denilmesine rağmen, 21 Ocak 2014 itibari ile halen, kartın açık olduğu ve limitin ise 19.500tl olarak gözüktüğü diğer bankalar tarafından belirtilmektedir. Bu yüzden 2 defa kredi kartı başvurum red edilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön