09 Ekim 2014

Garanti Bankası Bankamatikte Kart Sıkışması!

Garanti Bankası!ndaki hesabımdan para çekmek için Antalya, Atatürk caddesi Karaalioğlu parkı girişinde bulunun ATM'ye banka kartımı taktım. İşlemlerimin ardından , ATM kartımı geri veremedi. Birkaç deneme yaptı ancak kart cihazda sıkıştı, işlemim iptal oldu ve kartım da makinede kaldı. Aynı cihazda aynı problemi daha önce de yaşadım ancak o sefer şans eseri kartımı geri alabildim.


Kartımı iptal ettim ve yenileme talebinde bulundum ancak problemin hemen ertesi günü başka şehire iş için gittiğimden mağdur durumdayım. Yeni kartımı şubeden teslim alabileceğim ancak mesai içerisinde şubeye gitme imkanım yok. Bakımsız bir makine sebebiyle en gerekli zamanda kartım yanımda yok ve mağdurum.

Koray 867 Okunma

Cevaplar

  • Koray17 Ekim 2014

    Herhangi bir çözüm yok sadece telefon eden bir görevli ve çözüm üretiyor süsü veren bir kurum var ortada.

  • Koray17 Ekim 2014

    Şubeye gönderilmesini istediğim kart, sanki ben hiçbir şey söylememişim gibi eski adrese gitti. Telefondan yaptığım taleplerin bir hükmü yoksa Alo Garanti hattı ne için var acaba? Bir haftada eski adrese ulaşan kart, bir haftada da talep ettiğim yere gönderilecek sanırım. Telefondaki görevli işlemlerinizi hızlandırıyorum derken bundan mı bahsetmişti?

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimiz Koray K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön