26 Nisan 2013 #1764682

Garanti Bankası Bankamatikte Alıkonulan Kart!

Cep-t paracard kullanıcısıyım.bankamatikte para çekerken kartınız alıkonmuştur diye uyarı geldi, geri alamadım.Alo Garantiyi aradım, güvelik için kartınızı iptal ediyoruz dediler ve içindeki parayı çekebilmem için referans numarası şifre verdiler.Bankamatikte referans numarası hatalı diye uyarı geldi.


Şubeye girip müşteri temsilcisiyle konuştum, cept paracard isme kayıtlı olmadığı için biz bir şey yapamayız Turkcelli arayın dediler.aradım onlar da biz bir şey yapamayız Garantiyi arayın diyorlar. En son Alo Garantide referans numarası hatalı diye talep açtırdım.üç gün içinde sonuçlanır dediler, aradım bilgileriniz bizde kayıtlı değil,yine Turkcelle gidin dedi şimdi de.bir haftadır uğraşıyorum.

Yeşim 2.033 Okunma

Cevaplar

  • Yeşim26 Nisan 2013

    referans numarası hatalı ve bu konuda ne turkcell ne de garanti bir şey yapabiliyormuş.Referans numaramı en az 5 kez dinledikten sonra çekmeye çalıştım paramı.Alo garantide bir şey yapamayız dediler.o zaman para sizde kalıyor heralde?

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön