11 Şubat 2014

Garanti Bankası Banka Kartımı Göndermedi

Hastalığım sebebiyle 6 aydır heyet raporluyum ve evde yatıyorum. 15 gün önce tayin olmam sebebiyle işyerim değiştiği için yeni maaş hesabını Garanti Bankası'ndan vekaletle açtırdım. H.. ,T... ve F... gibi bankalarda bile maaş kartı 1 hafta içinde adresime teslim edilmişken, bu banka 15 gündür kartımı yollamamıştır. 15 inde maaşımı şubeye gidip çekmem mümkün değildir. Müşteri temsilcisine bağlanmak imkansızdır ve bu konuda binlerce şikayet olduğu halde banka müşteri şikayetlerine çözüm bulmamıştır.

Sibel 107 Okunma

Cevaplar

  • Sibel13 Şubat 2014

    Kartım hala tarafıma teslim edilmedi. Aydından izmirdeki evime 1 saatlik yolu 1 haftada katedememiş olup hala taşıma durumunda bulunan kartımla ilgili taşıyıcı kurye.neti aradığımda kurye.net geç kalış savunmasını "garantibank çine şubesi bize teslimat adresini okul adresiniz olarak verdi, okulda çalışmadığınızı öğrendik, şubeden alternatif adres istedik, buyuzdende 10 gunde bir kartı evinize getiremedik" olarak yapmakta. Çine şubeyi arayıp "eşim şubenize bu maaş hesabını açtırmak için elinde vekaletim ve çalışmadığımı ve evde istirahatli oldugumu gösterir raporlarım ile geldiği halde ve -kart, eşim okulda çalışmıyor olduğundan ev adresine teslim edilecek- diye 10 defa belirtip ev adresini açık olarak verildiği halde niçin kurye.neti başka adrese yönlendiriyorsunuz, bu hatanın ve zaman kaybının sorumlusu kim" dediğimde teli açan şube çalışanı bayan " biz bu şubede 5 kişi çalışıyoruz ve bukadarcık kişi 600 kişiye kart dağıttık, hatalar tabiki olabilir, suçluyu aramayın, sikayetiniz varsa garanti şikayet hattına edebilirsiniz" demesi ayrıca hem komik, hem acıklı, hem beni hiç ilgilendiren yada bağlayan bilgiler değil, hemde saygısızlık. İşe yetişemeyip de size 10 defa teslimatın yapılacağı yer belgelerle belirtildiği halde okuduğunuzu yada dinlediğinizi anlamayarak hala hatalar yapıyorsanız bunu ben çözemem, serzenişlerinizi müdürünüze ve kurumunuza bildiriniz!

  • Sibel11 Şubat 2014

    Müşteri temsilcisi tarafından arandım. Verilen bilgi şu şekildedir: Aydın Çine şubesine maaş hesabımı vekaletle açtıran eşim kartın adresime tesliminin yapılmasını belirttiği, açık ev adresimi verdiği ve benim 5 aydır raporlu bulunmam sebebiyle tayinim çıkan okulda çalışmadığımı belirttiği halde şube kartı okula yönlendirmiştir. 4 şubat günü kurye.net okulda beni doğal olarak bulamayınca kartımı ev adresime yönlendirmiştir. İşin en traji komik tarafı kartın 7 gündür 1 saatlik yolu gelememiş olmasıdır çünkü kart hala bu 1 saatlik yolda taşıma halinde götülmektedir! Garanti bankasından ilk defa maaş hesabı açtırmak zorunda kalmış biri olarak daha önce çalıştığım 8 okuldaki farklı diğer maaş bankalarında ne kartımın evime teslimi hususunda, ne de müşteri temsilcisine ulaşma hususunda bir sıkıntı yaşamamış olan ben ilk günden çileden çıkmış durumdayım!

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Sibel Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön