09 Ocak 2015

Garanti Bankası Banka Kartımdan 63.50 TL Hesap İşletim Ücreti Kesilmiş!

Banka hesabımdan 63.50 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. - 6 ay önce de 50 lira kesilen - hesabımı açtırırken benimle ilgilenen bankacı hanım yaşım 25 yaş altı olduğundan kart işletim ücreti kesilmeyeceğini söylemişti. 50 TL kesildiğinde bir kereliktir diye düşünüp şikayette bulunmadım ama 63.50 TL kesilince yazma gereği duydum!


Yıl olmuş 2015, yaşınızdan ötürü aidat alınmayacak denip, daha hesabımı açılalı bir sene olmadan 2. aidat kesildi! Acilen kesilen tutarın iadesini mi yaparsınız, puan olarak mı yüklersiniz bilmiyorum ama acilen kesintiyi geri istiyorum! Size güvenip paralarını emanet eden insanları mağdur etmeye hakkınız yok! İade yapılmazsa bir müşteriniz daha eksilecek!

Vildan 1.763 Okunma

Cevaplar

  • Vildan15 Ocak 2015

    Sorun şu ki Çengelköy şubenizde hesap açtırırken 25 yaş altı olduğum için hesap işletim ücreti kesilmeyeceği söylenmişti. Hesabımı açtıralı 1 sene olmadan 105 TL ücret kesileceğini bilsem hesap açtırmak için bankanızı tercih etmezdim! Personelinizin cahilliği sayesinde mağdur oldum. Ki yasal olmadığı halde hala kesinti yapılabiliyor. İllaki mahkemelik mi olmak gerekiyor, müşteri mi kaybetmek gerekiyor! hiçbir şekilde yardımcı olmayan banka ve müşteri hizmetleri çalışanlarınızı kınıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Vildan T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön