28 Ocak 2014 #2262471

Garanti Bankası Banka Hesaplarımı Kapatmıyor!

Garanti Bankası müşterisiydim. Yıllar önce yatırım hesabımdaki hisselerin başka bankaya aktarılması ve kredi kartımın kapatılması sırasında tüm hesaplarımın kapatılmasını istemiştim. Yıllarca bu bankadan e-posta ve sms mesajları gelmeye devam etti.


Geçen ay hesap ücretleri ile ilgili bir sms geldi. Bankaya başvurdum. mesajların sonlandırılacağını fakat hesap ekstrelerinin gelmeye devam edeceğini bildirdi. Hesapların kapatılması için ise İzmir Konak Şubesine ıslak imzayla başvurulmasını söylediler. Ankara dayım ben ise. Önceki dilekçeleri saymıyorlar nedense. Bu bankanın ne kredi kartı var ne de hesaplarını kullanıyorum. Hesap özetlerinden görülebilir.Yıllar önce hesaplarımın kapatıldığını sanıyordum.

Gürel 158 Okunma

Cevaplar

  • Gürel25 Haziran 2014

    Standart banka cevap mesajı. Henüz hesapların kapatıldığına dair bana bir bilgi gelmedi.Henüz kapattıklarını sanmıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Güler Z. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön