21 Mart 2013 #1698340

Garanti Bankası Bana Bunu İlk Kez Yapmıyor!

Geçen ay Garanti Bankası Küçükköy şubesinden kredi çektim. İlk ödememi eşim yatırmak için garanti bankasının Etiler şb. ödeme yapacakken eşimden 30 tl havele ücreti diye 30 tl istemişler yada Küçükköy şb. yatırırsa 5 tl alırlarmış. Bende hemen Küçükköy şb. gittim evet aynen öyle dediler. Gişeden kredi taksidimin ilk taksitini yatırıp bankadan ayrıldım.


Bugünle olmak üzere bana 2 kere telefonuma kredi borcunuz ödenmemiştir ama benim elimde dekontum var. Birde dosya masrafı yok deniliyor ama yinede başka şeyler altında alındı. Bankayı aradım Küçükköy şb. bana burada gözükmüyor Kozyatağındaki şb. alınmış kredi diyor ama bana krediyi siz verdiniz benim o şb. alakam yok ikametim Küçükköy!

Filiz 59 Okunma

Cevaplar

  • Filiz17 Nisan 2013

    borcunuz var denildi ya ben bankaya gittim bana denilen kesilen hayat poliçe adı altında alınan para 90 tele eksiz alınmış bu yüzdende ödediğim kredi taksidimden kesilmiş bu yüzden ödenmemiş gözükmüş benden gecikme cezası diye10 tl alındı şimdi sizin yaptığınız hata bana tksit haricinde 10tl ceza ödedim

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön