24 Nisan 2013 #1761103

Garanti Bankası Bana Ait Olmayan Harcama!

Müşteri no : 272***ekstreme yansıtılan harcamalardan bazılarına itiraz için faks çekmeme rağmen bana dönüş yapılmadı. Eğer bu harcamaları benim yaptığım iddia ediliyorsa bana kart çekilen yerlerin adresleri verilsin bende tekrar kontrol edebileyim.

Özgür 88 Okunma

Cevaplar

  • Özgür30 Haziran 2014

    bankadan şifreli harcama yapıldığı, başkasının harcamasının yansımayacağı, böyle bir durumda önce kendilerinin bana haber vereceği şekilde açıklama yapıldı. ancak ekstremde görülen isimler benim harcama yaptığım isimlerle uyuşmadığında ben bunun kontrolünü yapamıyorum. bu firmaların iletişim bilgileri tarafıma iletilmiş olsa başka firmanın pos cihazı mıdır, başkasının şifreli yaptığı harcaması yanlışlıkla bana mı yansıtılmıştır (kredi kart numara hatası gibi) bunu takip edebilirdim. ancak doyurucu cevap alamadığımdan taahhüdüm bitince bankayı değiştireceğim. bu saatten sonra banka aramasın beni

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön