01 Nisan 2013 #1718650

Garanti Bankası Bana Ait Olmayan Borç İçin Rahatsız Ediliyorum!

Hiçbir zaman müşterisi olmadığım halde sürekli kendilerine borcum olduğunu belirten mesajlar aldığım Garanti Bankası' ndan şikayetçiyim. Daha önce iki sefer telefonda görüşüp sorunun halledileceğini söylemelerine rağmen yaklaşık 20 gündür periyodik olarak sms tacizleri devam etmektedir. Her ne kadar atılan sms' leri ciddiye almasamda sürekli borcumun olduğunun iddia edilmesi rahatsızlık verici. İvedilikle bu sıkıntımın ciddiye alınmasını ve Garanti Bankası' nın bu hatasını gidermesini rica ediyorum.

Tolga 52 Okunma

Cevaplar

 • Tolga29 Nisan 2013

  Garanti Bankası tacizlerine hala devam etmektedir. 4 farklı Garanti Bankası çalışanı telefonda bu sorunu hemen çözeceğiz dese de hala mesajlar gelmeye devam ediyor. Artık bu rezilliğin bitmesini istiyorum. Olmayan borçlarımla ilgili evrakları devrettikleri kaçıncı avukat oldu ben sayamıyorum artık.

 • Tolga12 Nisan 2013

  Tacizler ısrarla devam ediyor. Hatta tacizlerin boyutu büyüdü ve ikametgah adresim üzerinden işlemlerin yapıldığı tehditini alıyorum. Neredeyse olmayan bir borçtan dolayı evime haciz getirecekler. Yapılan bu hatadan dolayı en ufak zarara uğradığım takdirde hukuki süreci başlatacağım.

 • Tolga08 Nisan 2013

  Şikayetim üzerine geri dönüş yapan Garanti Bankası çalışanı bir bayan süreci bizzat takip edeceğini ve sorunun ortadan kaldırılacağını temin etti. Buna rağmen mesajlar hala gelmeye devam etmekte ve iddia ettikleri borçla ilgili dosyalarımın farklı farklı avukatlara devir edildiğine dair mesajlar alıyorum. Çözülemeyen sorunun ne olduğunu çok merak ediyorum. Yapmaları gereken tek şey telefon numaramın kayıtlarından silinmesidir fakat müşterisi dahi olmadığım bir kurum tarafından bu kadar küçük bir işlem yapılmıyor, tacizler devam ediyor.

 • Garanti Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön